חברת LightApp מתרחבת לארה"ב

החברה פתחה סניף באטלנטנה ג'ורג'יה וחתמה על שיתוף פעולה עם חברת PowerGateway

חברת LightApp, המפתחת ומיישמת פתרון מתקדם לצמצום ניכר של עלויות האנרגיה בארגונים ובמפעלים בארץ פתחה סניף חדש באטלנטה, ארה"ב וחתמה על שיתוף פעולה עם חברת PowerGateway, המתמחה ביעוץ ופרוייקטים בתחום האנרגיה.

LightApp הוקמה ב- 2009 על ידי אלחי פרקש מנכ"ל החברה וגיא פאר, סמנכ"ל הטכנולוגיות בחברה, אשר פתחו פתרון מתקדם לניהול צריכה וחיסכון בעלויות האנרגיה בארגונים ומפעלים. הפתרון מאפשר לארגונים לנהל את עלויות האנרגיה כמשאב קריטי ולצמצם את הצריכה בשיעור של בין 6% ל- 14%,  ללא השקעה בתשתית או בחומרה. החברה מונה כיום 15 עובדים ובין לקוחותיה: תנובה, רשות שדות התעופה, קוקה קולה ישראל, זוגלובק, שמן, פלרם, אבגול, שלא"ג ועוד.

"המערכת של LightApp מיושמת נכון להיום, במפעלים האמריקאיים של שתי חברות ישראליות ואנחנו נמצאים כרגע במגעים עם חברות ישראליות נוספות להן סניפים בארה"ב", אומר פרקש. "שיתוף הפעולה עליו חתמנו עם PowerGateway והסניף החדש והמשותף שהקמנו באטלנטה נועדו לסייע לנו בחדירה לשוק האמריקאי, בניהול המגעים עם חברות ענק אמריקאיות בתחום המזון והמשקאות, ובתחום תעשיית הנייר.

"אנו צופים כי הפעילות שלנו אשר נכון לעכשיו מתמקדת במזרח ארה"ב, תתרחב גם למערב ארה"ב ולקליפורניה. על הפרק עומד גם שיתוף פעולה עם יצרנית חשמל אמריקאית וגם בטקסס אנו רואים כיוון אפשרי לפעולה אשר כרגע נמצא בשלבי בחינה".

אולי יעניין אותך גם