ורינט רוכשת את קאנה

העסקה, בשווי של 514 מיליון דולר, תושלם במהלך הרבעון הפיסקלי הראשון של ורינט לשנת 2014. חברת קאנה מספקת פתרונות שירות לקוחות בענן ובחצר הלקוח, והיא משרתת כ-900 לקוחות גלובליים אשר יתווספו ללקוחות ורינט

דן בודנר, מנכ"ל ורינט

חברת ורינט מערכות, ספקית גלובלית מובילה של מערכות ושירותים בתחום המודיעין העסקי והבטחוני, המתמחה בפתרונות Actionable Intelligence, הודיעה כי חתמה על הסכם לרכישת קאנה (KANA Software), ספקית מובילה של פתרונות שירות לקוחות המוטמעים בענן ובתשתית הלקוח.

המהלך ייצור שילוב ייחודי ומהפכני שיקדם את אסטרטגיית ה-Actionable Intelligence של ורינט. שילוב זה יספק חבילת פתרונות שתאפשר לארגונים בכל העולם להטמיע חבילה מקיפה מספק יחיד ולייצר מהפך בהתנהלות מו לקוחותיהם. ורינט צופה כי רכישת קאנה תושלם במהלך הרבעון הפיסקלי הראשון שיסתיים ב-30 באפריל 2014.

"אנו מאמינים כי רכישת קאנה תאפשר לורינט לספק חבילת יכולות שלמה בתחום ה-Actionable Intelligence, ותספק ערך מוסף ללקוחותינו ושותפינו. פתרונות שתי החברות משלימים זה את זה ובכך יוצרים יכולת מקיפה שתסייע בשיפור התנלות ארגונים מול הלקוחות", אמר דן בודנר, מנכ"ל ורינט. 

"התרשמנו מחברת קאנה ואנו חולקים חזון משותף לגבי השווקים אליהם אנו פונים, לרבות מחויבות חזקה כלפי לקוחותינו. כמו כן אנו מאמינים שקיימת התאמת תרבות ארגונית בין שתי החברות, ובסיס להצלחה משותפת היום ובעתיד עבור לקוחותינו ועובדינו. אנו מצפים להשלמת העסקה ומברכים את עובדי קאנה בהצטרפותם אל משפחת ורינט".

לחברת קאנה כ-900 לקוחות גלובליים אשר יתווספו כעת ללקוחות ורינט, שכבר משרתת היום מיותר מ-10 אלף לקוחות. בסיס הלקוחות המשולב, הכולל מספר לקוחות משותפים, יהנה מקו פתרונות מורחב ומקיף יותר מספק יחיד.

רכישת קאנה: תנאים וזמנים

ורינט הסכימה לרכוש את קאנה עבור 514 מיליון דולר במזומן, בכפוף להתאמות בעת סגירת העסקה. מימון הרכישה צפוי להיעשות באמצעות שילוב של 100 מיליון דולר מעתודות המזומן של ורינט, כ-300 מיליון דולר מהלוואות בנקאיות (בתנאים דומים להלוואה הנוכחית של ורינט), והשאר מקו האשראי של ורינט.

החברה צופה כי הרכישה תושלם במהלך הרבעון הפיסקלי הראשון, בכפוף לתאריך התפוגה של תקופות המתנה רגולטוריות ועמידה או ביטול תנאים אחרים שהחברות מאמינות שנדרשים בעסקה מסוג זה.

אולי יעניין אותך גם

BIGSTOCK/Copyright: AndreyPopov

ארה״ב: מחלקת המדינה מציעה 10 מיליון דולר עבור מידע בנוגע לתקיפות סייבר

מדובר בצעד משמעותי נוסף של ממשל ביידן בלוחמה נגד פשיעת סייבר המכוונת לפגיעה בכלכלה ובחברה האמריקנית, במיוחד מצד ממשלות זרות. ניתן יהיה לדווח ברשת האפלה ולקבל תשלום בקריפטו