ווירטואליזציה גם לעסקים קטנים

"אנו נמשיך לסייע ללקוחותינו במינוף ההצלחה שלהם בתחום הווירטואליזציה גם במעבר למוצרי ניהול התשתית הווירטואלית, פתרונות מחשוב למשתמשי קצה, במעבר לענן ועוד", אומר ביבר בראיון לכבוד תחילת השנה האזרחית החדשה.

רענן ביבר, מנכ"ל vmware ישראל (יח"צ)

כיצד אתה מסכם את שנת 2012 ב- VMware ישראל? 

"ארגונים מבינים שווירטואליזציה היא טכנולוגיה בדוקה ומוכחת עם החזר השקעה ודאי", מסביר ביבר. "על פי נתונים של חברות המחקר המובילות, הנתח של VMware בשוק הווירטואליזציה הישראלי עומד על כ-80 אחוזים. הווירטואליזציה מהווה תשתית הכרחית לענן ומעבר טבעי אליו, וזה עוד צפוי לצמוח. החלק הארי של המכירות שלנו הם לשרתים בענן, מה שמצביע על בשלות של התחום שימשיך לצמוח בשנים הקרובות. תחום נוסף שנמצא בצמיחה מהירה הינו מערכות ניהול התשתיות הווירטואליות. קיים פער בין אחוז המימוש של הווירטואליזציה למימוש של כלי הניהול לתחום. הלקוחות עדיין לא מנצלים עד תום את כלי הניהול לווירטואליזציה שמטרתם המרכזית הינה הגדלת השליטה והתייעלות של חוות השרתים הווירטואליות".

לחצו להמשך קריאת הראיון עם רענן ביבר

אולי יעניין אותך גם

דעה | ישראל הרסה את השם של מערכות ההגנ״א הרוסיות - וזה פוגע במכירות 

הצבא הרוסי התחיל להלל את מערכות ההגנ״א שלו בסוריה ללא הוכחות להצלחות. למה עכשיו? פשוט. המערכות הרוסיות לא עוצרות את הישראליות והאמריקאיות ולקוחות התעשייה הרוסית מתחילים לשאול שאלות