התעלומה עדיין בעינה

החיפושים אחר גיא חבר הסתיימו לאחר שלא הושגו תוצאות. הבר נעדר מאז שנת 1997, הוא נראה לאחרונה כאשר יצא מבסיס התותחנים ברמת הגולן שם שירת

החיפושים אחרי גיא חבר הסתיימו בשבוע שעבר ללא תוצאות. כזכור, החיפושים אחר החייל הנעדר מאז שנת 1997, חודשו על ידי ראש אכ"א, אלוף אורנה ברביבאי, בחודש שעבר.

מדובר צה"ל נמסר אז כי "צה"ל ימשיך לעשות כל שביכולתו על מנת להביא לפתרון מקרה היעדרותו של החייל ועל מנת לגלות מה עלה בגורלו. לצה"ל חובה ערכית ומוסרית להחזיר כל נעדר צה"ל לחיק משפחתו. מאמצים אלו נמשכים גם היום ומתרכזים הן בעניין החקירה, בחיפושים ובסריקות והן במישור המודיעיני".

מאות חיילים השתתפו בסריקות שנערכו באיזור חד נס שבדרום רמת הגולן, לא רחוק מבסיס שבו שירת חבר ובו נראה באחרונה. בינתיים התעלומה עומדת בעינה.

גיא חבר, חייל בחיל התותחנים, נעלם ב-17 באוגוסט 1997. הוא נראה לאחרונה באזור בסיס "הרעם" ברמת הגולן, שם שירת. במהלך השנים מאז היעלמותו, צצו מספר עדויות ראייה שטענו כי ראו את חבר במקומות שונים, אולם שום אישור לאותן ידיעות לא התקבל.

אמו של גיא, רינה חבר, ממשיכה במאמציה לאתרו מאז היעלמותו.

אולי יעניין אותך גם

חיילי צה״ל בגבול סוריה, פברואר השנה. צילום: Patrick Semansky/Pool via REUTERS

דיווח: "הרוסים איבדו את סבלנותם בעניין התקיפות הישראליות בסוריה"

משרד ההגנה הרוסי פרסם שתי תגובות לתקיפות האוויר הישראליות, דבר המהווה שינוי בעמדות הרוסיות בעניין. מקור רוסי מדווח כי הנושא קשור לשיחות פוטין וביידן בחודש שעבר