הקשר הקנייתי

משלחת של בכירי חברת החשמל של קניה הגיעה לארץ

בתמונה: שמעון דיק ורון לנדברג ממוטורולה סולושנס יחד עם שגריר קניה בישראל וראשי חברת החשמל (יח"צ)

שמעון דיק, מנכ"ל ונשיא מוטורולה סולושנס ישראל, ניצל את ימי חול המועד האחרונים כדי לארח במשרדי החברה משלחת של בכירי חברת החשמל של קניה ואת שגריר קניה בישראל מר אוגוסטינו נג'ורוגה. המשלחת הגיעה לישראל כדי להשלים רכישת מערכת ניהול חדישה שפותחה בארץ על ידי מהנדסי מוטורולה סולושנס, שתשולב ברשת החשמל הארצית של קניה.

מוטורולה סולושנס ישראל אחראית על עשרות מדינות בשוק האפריקאי וקניה בולטת ביניהן במהירות שבה היא מאמצת חדשנות טכנולוגית. "אפריקה היא היבשת המתעוררת שמחפשת כיום חידושים בכל תחומי החיים", אמר דיק. 

שגריר קניה נג'ורוגה ציין את פעילותה רבת השנים ורחבת ההיקף של מוטורולה סולושנס ישראל באפריקה בכלל ובקניה בפרט, שתרמה לאיכות החיים בארצו. סמנכ"ל חברת החשמל של קניה, בנסון מורהיטי, אמר כי המערכת החדשה שנרכשה בישראל תאפשר לספק חשמל ליותר בתים ועסקים, באופן יעיל וזול יותר. "אנו שמחים להיווכח פעם נוספת שישראל מסוגלת לספק פתרון חיוני מסוג זה לאחת התשתיות החשובות במדינה".

חנן יובל, האחראי במוטורולה סולושנס ישראל על השוק הקנייתי, סייע בארגון הביקור.

אולי יעניין אותך גם

תמונה שצולמה במשימת ״אפולו 11״ ב-20 ביולי, 1969. קרדיט צילום: NASA/JSC

״ישראל תהפוך להיות מרכז משמעותי של חדשנות בחלל״

לרגל יום הירח שחל היום שוחחנו עם מנכ״ל חברת ״רמון ספייס״ על  דאטה סנטרים מחוץ לאטמוספירה, נחיתות על אסטרואידים קטנטנים, תמונות ממאדים, וגם על הבשורה המשמחת של ״בראשית 2״