הצגת תכלית בהודו

רפאל תציג בתערוכת AEROINDIA 2013 מגוון מערכות הגנה אווירית בפיתוחה

מערכת "כיפת ברזל" (צילום: דו"צ)

חברת רפאל תציג מגוון רחב של יכולות וטכנולוגיות בתערוכת AEROINDIA 2013 שתיפתח בהודו השבוע. במסגרת התערוכה תציג רפאל לראשונה בהודו מגוון רחב של את מערכות ההגנה האוויריות שיכלול את מערכות "כיפת ברזל" –להגנה מפני טילים ורקטות קצרות טווח.

עוד יוצגו בתערוכה, טיל הסטאנר, מיירט מערכת "שרביט קסמים" להגנה מפני טילים ורקטות לטווח הבינוני, "ספיידר" - מערכת הגנה אווירית מבוססת על טילי האוויר –אוויר פיתון 5 ודרבי ואת מערכת "מיקאד" לשליטה ובקרה של מערכות ההגנה האוויריות בתחום החימוש המדויק תוצג מערכת ה"ספייס" - מערכת הנחייה מתקדמת המעניקה לפצצה רגילה יכולות מתקדמות ומערכות "טילי הספייק" - טילים אלקטרו אופטיים,רב תכליתיים, לטווחים של עד 25 ק"מ הניתנים לשיגור ממגוון פלטפורמות.

בנוסף תציג רפאל את המערכות הבאות: מערכת רקילייט –פוד אלקטרו אופטי לתצפית ואיסוף מודיעין בזמן אמת. מערכת לייטנינג –פוד אלקטרו אופטי לתקיפה וניווט עבור מטוסי קרב . המערכת הקרויה "אימילייט" היא מערכת רב-חיישנית, בעלת יכולות קבלה, עיבוד והפצה של מידע מודיעיני המגיע ממספר רב של פלטפורמות מודיעיניות. מערכות תקשורת ועוד.

אולי יעניין אותך גם

דיווח: משרד הביטחון האוסטרלי עצר את תכנית מערכת ניהול קרב של אלביט - ללא סיבה

באתר australiandefence מפרסמים כי אלביט מערכות אוסטרליה קיבלה הודעה מוקדמת החודש על הפסקת השימוש בגרסת ה- BMS הקיימת במערך השדה בצבא. אין שינוי במערכת לטובת מערך האימון. האתר טוען כי מדובר באניגמה, היות ולא ניתנה סיבה לעצירת הפעילות