הערב: תוכנית הטלוויזיה השנייה

תכנית הטלוויזיה של "ישראל דיפנס" וערוץ החדשות הבינלאומי i24news תעסוק הפעם ביצוא הביטחוני הישראלי ששבר שיאים, ובעתיד הצניחה בצה"ל ובעולם

הערב תשודר התכנית השנייה של ישראל דיפנס וערוץ החדשות הבינלאומי i24news. תכנית הטלוויזיה שעוסקת בנושאי הצבא והביטחון בישראל, משודרת מדי שבוע  למיליוני בתי אב בעולם.

התכנית הערב תעסוק בין היתר בנתוני היצוא הביטחוני הישראלי ששברו את כל השיאים בשנה שעברה, ותכלול גם ראיון באולפן עם סמנכ"ל השיווק של התעשייה האווירית, שרלי בן שטרית.

בנוסף, תכנית תכלול כתבה על תרגיל הצניחה של חטיבת הצנחנים הלילה, שאחריה יערך דיון באולפן עם הפרשן הצבאי יואב לימור על עתיד הצניחה בצה"ל ובעולם.  

התוכנית בהנחייתה של הדס סיני ובעריכתם של עופר פרצמן ושל הבעלים והעורך הראשי של מגזין "ישראל דיפנס" עמיר רפפורט, תשודר מדי שבוע ביום חמישי בשעה 21:20 בערב למיליוני בתים ברחבי העולם. בישראל, בשלב זה, ניתן יהיה לצפות בתכנית ברשת האינטרנט - http://www.i24news.tv

אולי יעניין אותך גם

משה פרידמן. צילום: ישראל ברדוגו

שבוע ההייטק החרדי עם בכירי המשק והממשל בישראל

מנכ"ל ומייסד קמא-טק, משה פרידמן: " יש כאן פוטנציאל צמיחה אדיר למשק הישראלי לטווח הארוך. הנושא בעל חשיבות לאומית ראשונה במעלה. בשילוב זרועות ניתן להאיץ את קצב ההשתלבות באופן משמעותי"