החלה תחרות ההאקרים של ישראל

שלב הגמר בתחרות ייערך במסגרת כנס הסייבר הבילאומי בסוף ינואר. עוד יומיים לסיום השלב הראשון

תחרות Readiness Symantec Cyber של סימנטק ישראל וחברת בינת התחילה היום (ב') בשעה חצות ודקה, והיא תמשך עד ליום ה' הקרוב (19.12.2013) בשעה 19:12. אתגר Readiness Symantec Cyber הוא אירוע ייחודי המיועד לכל רמות המומחיות הטכנית ומטרתו היא להכניס את המתמודדים לנעליו של ההאקר.

זאת, מתוך מטרה להבין את התהליכים, הטכנולוגיה והמחשבה שלו, כך שבסופו של דבר, המתמודד יוכל להגן טוב יותר על הארגון שלו ועל עצמו במרחב הקיברנטי.

בשלב הראשון של התחרות המתמודד יצטרך לענות נכון על 9 שאלות בתחומים הכוללים: כלי תקיפה, טקטיקות התקפה והצפנה. על 5 השאלות הראשונות יש לענות בבחירה של תשובה אחת. 4 השאלות האחרונות הן ברמת מורכבות גבוהה יותר ודורשות פיצוח. 100 המתמודדים שיפתרו נכון את כל השאלות לפי סדר כרונולוגי יעלו לשלב השני של התחרות שיתקיים במסגרת כנס הסייבר טק 2014 בין התאריכים 27-28.1.2014 .

המנצחים של השלב הראשון יקבלו הזמנה אישית לשלב השני ויתמודדו אחד מול השני במשחק "תפוס את הדגל". מדובר במשחק שידמה תרחישים אמתיים מתוך נוף האיומים הנוכחי בסייבר ועל בסיס תשתית IT מציאותית. מדובר במשחק שסימנטק המציאה, והוא נערך מסביב לעולם במספר מדינות נוספות. בארץ, המשחק ידמה תרחיש של גניבת מידע עסקי בין חברות. המשחק יהיה אינטראקטיבי, כאשר המתמודדים יהיו חלק מהסיפור של המשחק ויצטרכו להגיב לאירועים המתרחשים במהלכו.

התחרות היא יוזמה משותפת של סימנטק ישראל וחברת בינת במסגרת חסות ראשית לכנס הסייבר טק 2014. את השאלות בתחרות ניסח מומחה סייבר של סימנטק אירופה, ועל המשחק יפקחו מומחים מטעם סימנטק שיגיעו במיוחד לאירוע. המנצח במשחק יזכה בטיסה לארה"ב וביקור VIP במעבדות חברת סימנטק.

מתן החסות של סימנטק ישראל לכנס הסייבר טק 2014 מצטרף להשקעות רבות שעושה החברה בקידום תעשיית הסייבר הישראלית בשנה האחרונה. בין השאר, השקיעה החברה בפרויקטים בתעשייה, בפורום סייבר רבעוני בשיתוף ישראל דיפנס שמקדם שיח מקצועי בנושא, ובמתן חסויות לכנסים מתוך מטרה להעלות את המודעות לתחום הסייבר.

אפשר להצטרף לאתגר בכל מועד עד לתאריך ה-19.12.2013 – להצטרפות לחץ כאן

/>

אולי יעניין אותך גם

מימין: בצלאל (בוצי) מכליס - נשיא ומנכ"ל אלביט (צילום: אלביט) | יואב הר-אבן, מנכ״ל רפאל (צילום: רפאל)

מוצרים של אלביט ורפאל משולבים בדגמים המתמודדים על הנגמ"ש העתידי של צבא ארה"ב

צבא ארה"ב בחר את חמשת המתמודדות הסופיות על ייצור ואספקת הנגמ"ש המאויש העתידי (OMFV). חברת BAE הולכת עם אלביט וחברת אושקוש עם רפאל. על פי הערכות, צבא ארה״ב מחזיק כ-3,800 נגמ״שים מסוג ברדלי