בנעליים של הכוחות המיוחדים

קולקציה חדשה של נעלים המיועדות לכוחות צבא, משטרה ושב"ס המסוגלים לעמוד בכל תנאי השטח

טראק תעשיות נעליים בע"מ השיקה קולקציה חדשה של נעליים הכוללת כ-60 דגמים חדשים שמיועדים בין היתר לכוחות מיוחדים, צבא, ימ"ר, לוחמה בטרור, משטרה, שב"ס. הדגמים החדשים עוצבו על מנת לעמוד בתנאי מזג האוויר, סביבה וטופוגרפיה קשים.

הנעליים כוללות הגנות שונות ובין השאר הגנה קדמית עם כיפת מתכת או כיפה מחומר סינטטי, שמגינה על האצבעות נגד מכות ומפגעים. הסוליה התחתונה, שהיא גמישה ומיועדת נגד החלקה, מורכבת משלוש או ארבע רפידות כאשר הרפידה האמצעית עשויה מחומר מתכתי או מקבלר שדומה לחומר שנמצא באפודי מגן נגד ירי ומיועד להגן מפני חדירה של מסמרים וחומרים חדים. כאשר גם החלק העליון של הנעל עשוי מחומרים נושמים ומיועד להגן נגד מים ולחות.

החברה פועלת מול גופי ביטחון שונים בארץ ובעולם, בין היתר באירופה ובאפריקה. כאשר אחת ממדינות מזרח אירופה כבר ביקשה לרכוש נעליים מתוך הקולקציה החדשה.

אולי יעניין אותך גם

תמונת האירוע בקורסיקה שפרסמה סוכנות הידיעות רויטרס – אותנטיות התמונה אינה מאומתת במאת האחוזים. צילום: via Frederic Berna via REUTERS

שערורייה בצרפת: טייסי חה״א קשרו אדם לעמוד – והתאמנו בירי מהאוויר

המקרה, שנחשף לאחרונה, אירע לפני כשנתיים בבסיס בדרום האי קורסיקה. הקורבן – שלא נפגע – מספר כי פיו נסתם בסרט דביק וראשו כוסה בשק למשך 20 דקות מבעיתות בהן שמע את האש סביבו