בניו ג'רזי בוחרים בתבור הישראלי

משטרת עיריית לייקווד בחרה ברובה התבור SAR של חברת IWI הישראלית

חברת בת של IWI זכתה במכרז לאספקת רובה התבור SAR עבור משטרת עיריית לייקווד (Lakewood), ניו ג'רזי, כך על פי דיווח באתר officer.com. על פי הדיווח, התבור עמד בדרישות המשטרה של אמינות, עמידות, דיוק וקלות תחזוקה. העיצוב הקומפקטי מועדף ביותר על ידי רשויות אכיפת החוק ביכולת לתמרן בקלות במתארים צפופים.התבור מאפשר לשוטר לשלוט בקלות ברובה ביד אחת אם הוא מאותת באמצעות כלים נוספים או מחזיק את הכלב שלו (ה-K-9 שלו).

"אנחנו מאוד גאים שמשטרת לייקווד, ניו ג'רזי בחרה לעבור לתבור", אמר לאתר מייקל קסנר, סמנכ"ל השיווק ומכירות של IWI ארה"ב. "מאז שחרורו של התבור בשוק האמריקאי, יותר רשויות אכיפת חוק מגלות עניין בהחלפת דגמי AR סטנדרטים בתבור SAR".

בהחלטה זו ניו ג'רזי מצטרפת לקליפורניה באימוץ רובה התבור. בתחילת החודש פרסם אתר guns.com כי מדינת קליפורניה אישרה דגם ייחודי של תבור ( TSB16CA) שהותאם לדרישות החוק במדינה. קודם לכן, תושבי קליפורניה יכלו לרכוש את התבור רק אם יצרן הנשק התאים אותו במיוחד לחוקי המדינה. עובדה שגרמה לייקור הנשק ללקוח הסופי. לפי האתר, מחיר יחידה אחת יהיה כ-2000 דולרים לעומת 1700 דולרים ליחידה בדגמים אחרים של התבור.

אולי יעניין אותך גם