בדיקת מהירה של המזוודות

ביום שישי האחרון בוצעה בנתב"ג בדיקה ראשונית מתוך סידרת בדיקות של מערכת טכנולוגית לבידוק בטחוני אוטומטי

ביום שישי האחרון בוצעב בטרמינל 3 בנתב"ג בדיקה ראשונית מתוך סידרת בדיקות של מערכת ה - HBS מערכת טכנולוגית לבידוק בטחוני אוטומטי של כבודת הנוסעים אשר מספקת, ברמת בטחון ושירות גבוהים יותר.

במהלך ההרצה הראשונית שהחלה בשעה 12:00 שולבו בהדרגה מספר שיא של מזוודות בשעה, החל מ- 650 מזוודות שהוזרמו בגל הראשון ובהדרגה גדלה הזרמת המזוודות לפי 2 מהקיבולת השעתית של מערכת המיון בנתב"ג כיום. בסך הכול הוזרמו כ- 4000 מזוודות. במהלך ההרצה הראשונית נבדקה הפעילות הסינרגטית של מערכות השינוע והמיון, תוך בדיקת עמידתן בעומסים ובקיבולת שעתית גבוהה.

בניסוי הראשוני השתתפו כל חטיבות נמל התעופה בן גוריון, כאשר כל צוות ביצע את הבדיקות בתחומו. ביום שישי הקרוב יבוצע ניסוי נוסף במערכת בעקבות הלקחים שעלו מהבדיקה האחרונה.

אולי יעניין אותך גם

The State Correctional Institution Laurel Highlands prison for the elderly and infirm, where a coronavirus disease (COVID-19) outbreak has infected more than half of the inmates in Somerset, Pennsylvania on December 5, 2020. REUTERS/Maranie R. Staab
 

הניו יורק טיימס: מערכת הכליאה בארה"ב הייתה גורם מכריע בהיקפי ההדבקה בקורונה

המחקר מצא כי היו יותר מ -1,400 מקרי הדבקות של אסירים חדשים ושבעה מקרי מוות בממוצע בכל מתקני הכליאה מדי יום. אלפי אסירים ואנשי צוות נדבקו. מאות מתו מסיבוכים של המחלה