אליענה פישלר מונתה לדוברת תע"א

פישלר תחליף את סגן הסמנכ"ל לתקשורת, דורון סוסליק הפורש לגמלאות

אליענה פישלר (יח"צ)

דירקטוריון התעשייה האווירית (תע"א) בראשות רפי מאור אישר הצעת המנכ"ל יוסי וייס למנות את אליענה פישלר לדוברת של התע"א. פישלר תחליף את דורון סוסליק, סגן הסמנכ"ל לתקשורת ודובר החברה, הפורש לגמלאות לאחר 40 שנים בחברה.

פישלר הינה בעלת נסיון נרחב בתחומי התקשורת והדוברות. לאחרונה הובילה את מערכי התקשורת והדוברות של ארגונים עסקיים ופיננסיים שונים, ביניהם בנק ירושלים, BDO זיו האפט, חברת ניהול ההשקעות KCPS ועוד. בין היתר, כיהנה בעבר, כדוברת הבורסה לניירות ערך בתל אביב וכסמנכ"ל שיווק ותקשורת, פועלים שוקי הון. בעלת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים, מטעם האוניברסיטה העברית ובעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA), התמחות בשיווק, מטעם האוניברסיטה העברית.

"אני מודה לדורון סוסליק על שנים רבות של עשייה פורה ותרומה רבה לתעשייה האווירית", אמר יוסי וייס, מנכ"ל התע"א. "במשך שנות עבודתו היה דורון מעורב באירועים מרכזיים בחייה של התע"א, כמו פרויקט הלביא, חשיפת לווין התצפית אופק, פיתוח וייצור תוכנית חץ, ונושאים כלכליים אחרים שעומדים על סדר יומה של החברה. דורון דאג למיצובה של התעשייה האווירית בתקשורת הבינלאומית כאחת מתעשיות האירוספייס המתקדמות בעולם. עובדה שהקנתה לתע"א מוניטין רב.

"אין ספק כי בשוק של היום ניצבים בפנינו אתגרים רבים, ואני מאחל לאליענה פישלר הצלחה רבה בהובלת הפעילות התקשורתית והתדמיתית של החברה".

פישלר תחל את תפקידה ב- 1 לינואר, 2014.

אולי יעניין אותך גם