אלביט חושפת את GroundEye

מדובר במערכת תצפית קרקעית המייצרת תמונת מודיעין של שטחים נרחבים בזמן אמיתי וברזולוציה גבוהה

אלביט חושפת את GroundEye

אלביט מערכות הדגימה לראשונה במהלך הקרנבל השנתי המסורתי בעיר סלבדור די באהיה שבברזיל, את GroundEye, מערכת תצפית קרקעית המייצרת תמונת מודיעין של שטחים נרחבים בזמן אמיתי וברזולוציה גבוהה שאפשרה לכוחות הביטחון להבטיח את שלומם וביטחונם של אלפי החוגגים בקרנבל.

מערכת ה- GroundEye פותחה על ידי אלביט מערכות כמענה לדרישת כוחות ביטחון ומקבלי החלטות לקבלת תמונת מודיעין רציפה, של אזורים גדולים, באיכות גבוהה, בזמן אמיתי ולצרכי תחקור, בייחוד במהלך אירועים המוניים, תקריות ופעילות כוחות בשטח.

GroundEye מעניקה למפקדי הכוחות יכולת שליטה בזמן אמיתי על מספר רב של אירועים המתרחשים בו-זמנית, וכן יכולות תיעוד ותיחקור ארועים שלא נצפו בזמן אמיתי. בנוסף, המערכת מאפשרת סגירת אזורים בצורה וירטואלית (Safe Zones) ולהפיק התראות בזמן התרחשות אירועים חריגים ובכך משלימה ומעצימה את יכולת המעקב של המפעילים.

המערכת כוללת ראש סנסורים מתקדם, יחידות מחשוב ועיבוד תמונה מתקדמות ועמדות שליטה עצמאיות עם יכולת קישוריות למרכז השליטה והבקרה של הלקוח.

המערכת שפעלה בקרנבל בסלבדור מיועדת ליישומים אזרחיים וצבאיים וביניהם הגנת גבולות, שליטה היקפית על תשתיות ואתרים קריטיים, מבצעים צבאיים, פרויקטי Safe City ואירועים המוניים גדולים.

נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות בצלאל (בוצי) מכליס אמר: "אנו שמחים על ההזדמנות שניתנה לנו על ידי מושל סלבדור בהאיה להדגים את יכולות המערכת החדשנית ששמשה כאמצעי באהיה להבטחת שלומם של החוגגים בקרנבל של ברזיל. ההדגמה המוצלחת של יכולות המערכת מעידה על יכולתנו לפתח פתרונות ליישומים אזרחיים, הבנויים על הניסיון והידע הקיימים בחברה, ומציבה אותנו כמובילים בשוק הצומח של הגנת המולדת".

אולי יעניין אותך גם