איראן: תפסנו את המחסלים

איראן טוענת שלכדה חלק מן המתנקשים במדעני הגרעין השלה וכי אלה נמצאים כעת במעצר

זירת חיסול באיראן (צילום: אתר פארס)

משרד המודיעין האיראני הודיע היום כי כוחות הביטחון האיראניים תפסו את הגורמים העומדים מאחורי חיסול מדעני הגרעין במדינה, אחרי ש"הצליחו לחדור לרשתות הטרור של המשטר הציוני" כדברי הפרסומים.

על פי הדיווח מדובר באחראים לחיסולו של מדען הגרעין מוסטפה אחמדי-רושאן ולחיסולו של איש כוחות הביטחון קשקאי רזה ב-11 בינואר השנה לאחר שפצצה מגנטית הוצמדה למכוניתו.

בנוסף, טוענים האיראנים כי הם לכדו גם את המתנקשים בחייו של המדען הבכיר מג'יד שהריארי, שחוסל בחודש נובמבר 2010, לאחר שפצצה הוצמדה למכוניתו.

המתנקשים שנמצאים כעת במעצר, נלכדו באזורים ובמבצעים שונים. האיראנים מתכוונים לפרסם עוד פרטים לגבי המעצרים לאחר שינקטו כל אמצעי האבטחה והזהירות הנדרשים.

אולי יעניין אותך גם

The Presidential limousine, carrying President Joe Biden, drives en route to the White House Monday, March 8, 2021, following the President’s visit to the Washington DC Veterans Affairs Medical Center in Washington, D.C. (Official White House Photo by Adam Schultz)

דעה | לידיעת הבכירים שבדרך לוושינגטון: זה מה שצריך להגיד על הגרעין האיראני

שלושה בכירים יוצאים לוושינגטון לשיחות על איראן: מאיר בן שבת, יוסי כהן והרמטכ״ל אביב כוכבי. המטרה: לשכנע את האמריקאים להכניס דרישות ישראליות להסכם עם איראן