אורביט משיקה קו מוצרים חדש לתקשורת בים

משפחת המוצרים שתיחשף בתערוכת Satellite 2013 בוושינגטון, כוללים טרמינלי תקשורת לוויינית חדשניים ומערכות לתקשורת ייעודיות לרכבות

חברת אורביט טכנולוג'יס המספקת פתרונות מתקדמים בתחומים של תקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת, תשיק בקרוב את ה-OceanTRx™ קו טרמינלי תקשורת לוויינית (VSAT) חדשני לכלי שייט ופלטפורמות ימיות.

משפחת מוצרי OceanTRx כוללת שני מוצרים OceanTRx™ 4 ו- OceanTRx™7. כמו כן, אורביט פיתחה גם את ה- RailTRx™ - קו מוצרי VSAT ייעודי לרכבות שמאפשר זמינות גבוהה של המערכת ועמידות בפני הפרעות אלקטרו-מגנטיות סביבתיות.ה-RailTRx מושק על ידי חברת OrTes, חברה בת ומיזם משותף בין אורביט לחברה האיטלקית TeS, Teleinformatica e Sistemis.

המערכות הללו, שנועדו לתת מענה לצרכים הקיימים כעת ואלה הצפויים בעתיד בשוק התקשורת הימית והתקשורת ברכבות, יוצגו בתערוכת Satellite 2013 שנפתחת בוושינגטון די.סי בארצות הברית.

"משפחת מוצרי ה OceanTRx מביאה את שוק פתרונות התקשורת הימיים אל העתיד. באמצעות מגוון רחב של תצורות התומכות ביותר מתחום תדרים אחד מציעה הפלטפורמה מענה למגוון רחב של יישומים ימיים כגון – קידוחי נפט וגז, ספינות תענוגות, ספינות משא ולחילות ים", אמר עופר גרינברגר, מנכ"ל אורביט.

אולי יעניין אותך גם

bigstock

״חוק התקשורת הדיגיטלית - פגיעה קשה בפרטיות ובהגנה על המידע של אזרחי ישראל״

ארגוני החברה האזרחית מציינים בפנייה למשרד האוצר במכתבם המשותף כי נוסף על חוק תקשורת דיגיטלית, טיוטת חוק ההסדרים כוללת נושאים נוספים בעלי השלכות על הפרטיות והגנת הסייבר של הציבור, כגון שימוש בטכנולוגיות פרטיות-מסחריות לניטור מיקום המשתמש לצורך תחבורה ציבורית והרחבת השימוש בארנקים ואמצעי תשלום דיגיטליים בתחום הפיננסים