אג'ילנט מביאה את המעבדה לשטח

החברה השיקה 14 אנאלייזרים חדשים תחת המותג FieldFox המביאים לשטח את יכולות הבדיקה המוכרים מסביבת המעבדה

FieldFox’s built-in calibration capabilities and alignment procedures enable precise measurements

אג'ילנט (Agilent Technologies) הכריזה על 14 סוגים שונים של ציוד בדיקה נייד תחת המותג FieldFox, אשר מספקים דיוק ברמת מעבדה בסביבות שטח. ציוד הבדיקה מותאם לתנאים קשים ומיקומים עם עבירות נמוכה ומכסים תקשורת לוויינית, תקשורת צבאית, מערכות מכ"ם ומגוון רחב של יישומים נוספים.

סוגי הציוד ניתנים להגדרה בתצורה של כבל ואנטנה, ספקטרום, רשת וקטורית או נתחים משולבים מסוג "הכול ב-1". כל מארז קומפקטי (3.0 ק"ג) זמין בארבעה תדרים: 9, 14, 18 או 26.5 GHz. להבטחת עמידות בתנאי שטח קשים, המארז האטום לחלוטין תואם לדרישות התקן הצבאי U.S. MIL-PRF-28800F Class 2.

הייחודיות של קו האנאלייזרים החדש טמונה במגוון התדרים הרחב (3GHz עד 26.5GHz) המשמשים במכלול אפליקציות רחב. החל מבדיקות מכ"ם, אנטנות תקשורת, סביבות פיתוח בשטח, יישומים בתחנות קרקע בתחום החלל ועד מערכות ל"א.

למידע נוסף: agilent.com

אולי יעניין אותך גם

Modular Intercept Drone Avionics Set (MIDAS) by Aurora Flight Sciences

This work, U.S. Army Yuma Proving Ground hosts groundbreaking counter-small UAS demonstration, by Mark Schauer, identified by DVIDS

תעשייה אווירית וXTEND הישראליות עלו לגמר בתצוגת מערכות נגד רחפנים של הצבא האמריקאי

Skylord Griffon מתוצרת XTEND, ה- Drone Kill Drone (DKD) של אלתא צפון אמריקה, וסט האוויוניקה של מל"ט מודולרי (MIDAS) של Aurora Flight Sciences השתתפו בתצוגה שתוכננה על ציר זמן קצר שהחל בסוף ינואר האחרון