שר האוצר ביקר במפעל עשות אשקלון: "מרכז מאמצים לתמוך במפעלים מעסיקי עובדים בדרום ובצפון"

השר כחלוחן במפעל עשות אשקלון (צילום: עשות אשקלון)

שר האוצר משה כחלון, ביקר במפעל הביטחוני עשות אשקלון, חברת בת של תעש מערכות. בתום סיור במפעל, הממוקם באשקלון,  אמר השר כחלון כי "משרד האוצר בראשותי, מרכז מאמצים לתמוך במפעלים מעסיקי עובדים בדרום הארץ ובצפונה".

שר האוצר משה כחלון הדגיש בדיון שהתקיים בהשתתפות יו"ר תעש מערכות ועשות אשקלון, יצחק אהרונוביץ, המנכ"ל מיכאל דיין ועובדי המפעל כי משרד האוצר יתמוך ויסייע למפעל לטובת פיתוח לרכישת מכונות ושדרוג תשתיות במטרה לאפשר למפעל תחרות שווה והוגנת עם מפעלים בעולם. השר ציין כי התרשם מהיכולות הטכנולוגיות ומענה ייחודי שפיתח המפעל  בעבור חברות תעופה מהמתקדמות בעולם. "הצלחת המפעל תורמת לכלכלת ישראל ולביטחון המדינה ולכל אזור הדרום – ומכאן המחויבות שלנו לכם".

עשות אשקלון, חברת בת של תעש מערכות ממוקמת באזור התעשייה באשקלון ומעסיקה כ- 500 עובדים 95% מהם מתגוררים באזור הדרום. המפעל מתמחה בפיתוחים ביטחוניים לצד התמחות ייחודית לתעופה אזרחית. במפעל מיוצרים ממסרות לטנקי מרכבה סימן 4 ולנגמ"שי הנמ"ר לצד מיכללים מתקדמים לתעופה האזרחית.

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Image CAPTCHA

אולי יעניין אותך גם

דונלד טראמפ: "אין יותר איום גרעיני מקוריאה הצפונית". בטהרן נלחצים?

טראמפ סיים פגישה מוצלחת עם ג'ונג און ושני הצדדים התבשמו בזרזיפי אחווה. עם זאת, בטהרן ככל הנראה מחכים לראות מה יקרה שהמו"מ יגיע לפסים מעשיים של פירוק תשתית הגרעין ואיזה ביטחונות ארה"ב תעמיד לג'ונג און על מנת ששלטונו ימשיך לשרוד גם ללא גרעין ועם פתיחה למערב