רוסיה מפתחת תומ"ת חדש תחת השם Koalitsia-SV

התותח המתנייע Koalitsia-SV מתוכנן להשלים ניסויים בשנת 2020, אמר סגן שר הביטחון הרוסי יורי בוריסוב. "הזמנו 12 תותחי Koalitsia-SV והם יהיו מוכנים עד 2020. אנחנו צריכים להשלים ניסויי קבלה עד אז ובאותה שנה נחליט על רכש סדרתי", אמר בוריסוב במהלך ביקור בארגון Uraltransmash.

בעבר דווח כי ניסויי הקבלה של התותחים היו אמורים להסתיים ב -2019. בוריסוב אמר כי שדרוג תותחי Msta מתנהל במקביל בקצב של כמעט 36 יחידות בשנה. השדרוג יגביר את יכולות הלחימה 40 אחוזים. מערכות התקשורת והשלדה ישופרו.

ה2S35 שסופק בחודש מאי 2015 לניסויים היה רכוב על שלדת T-72/90 אם כי בעתיד תשמש אותו פלטפורמת Armata. כל הפעולות של הצוות מוצגות על מסכי יחידת הבקרה. מנגנון העמסה פנאומטי מגדיל את קצב האש של הKoalitsia-SV והוא יכול לבחור באופן אוטומטי את הסוג ההכרחי של הפגזים ולירות אותו.

מקור: armyrecognition

 

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Image CAPTCHA

אולי יעניין אותך גם

bigstockphoto

רשות החדשנות תתמוך בפרוייקטי קוד פתוח

צחי שנרך, סגן מנהל רשות החדשנות וראש המערך הטכנולוגי אמר כי המהלך מדגים מחד את היכולת של המערך הטכנולוגי ברשות החדשנות לחוש, להציף ולנתח את השינויים בצרכים של התעשייה הישראלית כתוצאה מהאינטראקציה ההדוקה איתה, ומאידך לעשות שימוש בגמישות שנוצרה עם המעבר לרשות החדשנות לפני כשנה, בכדי להשפיע ולשנות מדיניות וכללים שהיו נהוגים במשך שנים כה ארוכות בלשכת המדען הראשי