חברת UVISION הדגימה ל"לקוח אסטרטגי" את הכטמ"מ המשוטט החדש שלה

מנכ"ל UVISION נועם לויט, הדגיש כי המערכת פשוטה להפעלה, ומאפשרת לכוחות קרקע בשדה להגיב במהירות ובכך למנוע איום

צילום: חברת UVISION

חברת UVISION, המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק כטמ"מים משוטטים, הדגימה בהצלחה את הכטמ"מ המשוטט ארוך הטווח החדש מדגם HERO-400EC ל"לקוח אסטרטגי".

ההדגמה התקיימה בחודש שעבר בדרום הארץ, והוכיחה את יכולת הכטמ"מ המשוטט לפגוע במטרה בדיוק רב. הוכחו גם יכולות הכטמ"מ לעקוב אחר המטרה ולנעול עליה, כאשר המטרות הן כלי רכב בתנועה או מטרה אנושית. כן הוכחה יכולת להפסיק את משימת הכלי מסיבות מבצעיות.

מנכ"ל UVISION נועם לויט, הדגיש כי המערכת פשוטה להפעלה, ומאפשרת לכוחות קרקע בשדה להגיב במהירות ובכך למנוע איום. הכטמ"מ המשוטט החדש מונע במנוע חשמלי חדש המאפשר שיוט שוטטות בגובה נמוך, חתימה אקוסטית ותרמית נמוכה ובכך הכלי מקבל תכונת חמקנות משופרת.

המבנה המיוחד של כלי הטיס מבטיח דיוק פגיעה במטרות נייחות וניידות תוך המעטת נזק סביבתי. משקל  הרש"ק 10 ק"ג והוא מסוגל להשמיד טנק ולפגוע במטרות מבוצרות. אורך הכטמ"מ המשוטט 2.1  מטרים, מוטת כנפיו 2.4 מטרים, משקל המראה מרבי 40 ק"ג. במטע"ד מערכת אלקטרו-אופטית ואינפרה אדום מיוצבת וערוץ תקשורת נתונים דו-כיווני לטווח של 40 עד 150 ק"מ. יכולת שהייה באוויר שעתיים, והכטמ"מ מופעל על ידי איש צוות אחד.

חברת UVISION פיתחה ומשווקת שמונה כטמ"מים ממשפחת HERO, למגוון משימות וטווחים. 

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Image CAPTCHA

אולי יעניין אותך גם

bigstockphoto

אם החיסול במלזיה הוא של המוסד, הוא לא קשור לאמל"ח של חמאס. דעה

גם אם נניח כי המוסד חיסל את אל-בטש, הוא עשה זאת מסיבה מסוימת אחרת, שאינה קשורה לאמל"ח של חמאס. להרים תשתית איסוף וביצוע במלזיה, לסכן צוותים של המוסד, ולסכן תשתית איסוף ותיקה סביב פעילות חמאס בחו"ל, אלו שיקולים שמטים את הכף רק אם אל-בטש היה מעורב במשהו קריטי לאיום על מדינת ישראל. כמו תשתית קריטית מסוג מסוים