ראדא מכניסה יכולות 'זיהוי בתנועה' למכ"מ הטקטי של החברה

ראדא הטמיעה את יכולת ה-OTM במשפחת המכ"ם הרב משימתי (MHR) ובמערכות ה-CHR שלה באמצעות שילוב מערכת ניווט אינרציאלית (INS), יישומים אלגוריתמיים מתוחכמים, טכניקות עיבוד אותות הנדרשים ל-OTM

rada.com

חברת ראדא תעשיות אלקטרוניקה הודיעה היום (ב') על השלמה מוצלחת של אבן דרך משמעותית באמצעות ניסויים להוכחת פעולה מבצעית תוך כדי תנועה (OTM – On-The-Move), תכונה המקדמת באופן מהותי את היכולות המבצעיות של המכ"מים הטקטיים שלה המיועדים לכוחות התימרון.

יכולות ה-OTM למעקב אווירי, ברכב נושא מכ"ם המבצע משימות מבצעיות בתנועה, זוכות לביקוש רב ובעלות חשיבות גבוהה מבחינה מבצעית מצד כוחות תימרון טקטיים, במיוחד בהקשר של התגוננות מול איומים קטנים, נמוכים ואיטיים דוגמת רחפנים חמושים וכלי טיס טקטיים בלתי מאוישים (UAVs).

דב סלע, מנכ"ל ראדא, אמר: "מאז התחלנו לפעול בתחום המכ"מים, דאגנו בשלבי התכנון השונים לשלב את יכולות ה-OTM הטכניות והמבצעיות, וכעת הצלחנו להביא מוצרים אלה לכלל הבשלה ולתת מענה לצרכי ה-OTM הדחופים של בסיס לקוחותינו. אנו מרוצים מאוד מביצועי המכ"מים שלנו בתנאים מאתגרים אלו. אנו בטוחים כי זמינות היכולת המתקדמת הזו תרחיב את בסיס לקוחותינו, ותיצור ביקוש מוגבר וצמיחה במכירות המכ"מים הטקטיים שלנו בעתיד הקרוב."

יכולות המכ"ם הוצגו לאחרונה ללקוח אסטרטגי במסגרת ניסוי שטח מוצלח מאוד. המכ"מים הציגו זיהוי מוקדם ועקיבה רציפה ומדוייקת אחר מגוון של מטרות אוויריות רלוונטיות, בהיותם מותקנים על רכב שנע ברציפות ובתנאי שטח משתנים. מערכות המכ"ם RPS-42 (המבוססות על מכ"מ MHR) לגילוי רחפנים ומשודרגות עם יכולות OTM, יסופקו ללקוח זה וללקוחות נוספים החל מיולי 2017.

ראדא הטמיעה את יכולת ה-OTM במשפחת המכ"ם הרב משימתי (MHR) ובמערכות ה-CHR שלה באמצעות שילוב מערכת ניווט אינרציאלית (INS), יישומים אלגוריתמיים מתוחכמים, טכניקות עיבוד אותות הנדרשים ל-OTM, וניסויי שטח מעמיקים.

המכ"ם הרב משימתי (MHR) של ראדא ומכ"ם ה-CHR פועלים בתחום S, והינם מבוססי תוכנה, בטכנולוגיית Pulse-Doppler, ובעלות אנטנת סריקה אלקטרונית אקטיבית (AESA). המכ"מים מציגים יכולות יצירת אלומה ועיבוד אותות מתקדמות, אשר ניתנות לשימוש במגוון משימות בכל פלטפורמת מכ"ם, ומציעים יחס חסר תקדים בין ביצועים לעלות. המכ"מים הינם קומפקטיים וניידים, מאפשרים ניהול של מספר משימות על כל מערכת, ופעולה תוך כדי תנועה. נכון למועד זה מכרה ראדא יותר מ-200 מערכות לצבאות ולאינטגרטורים שונים ברחבי העולם.

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Image CAPTCHA

אולי יעניין אותך גם

לקראת כנס אש, תמרון, מודיעין של ישראל דיפנס בגני התערוכה (צילום: ישראל דיפנס)

מחר זה קורה: נשלמות ההכנות לקראת כנס אש, תמרון, מודיעין של ישראל דיפנס

בגני התערוכה הולכות ונשלמות ההכנות לקראת פתיחתו של כנס אש, תמרון, מודיעין - בסביבה מורכבת של ישראל דיפנס המתקיים בגני התערוכה בתל אביב מחר ומחרתיים (15-16.5.18). בין הדוברים בכנס: השר יואב גלנט, השר ישראל כ"ץ ושר הביטחון לשעבר משה יעלון. לצד הכנס תתקיים תערוכה ייחודית של אמצעים מתקדמים