סייברביט, תספק פתרונות סייבר משולבים למתקן רם, מטה משרדי הממשלה

החברה הבת של אלביט מערכות, סייברביט, נבחרה על ידי חברת "שיכון ובינוי תשתיות"- קבוצת אריסון, לספק חליפת מערכות להגנת סייבר, עבור מתקן רם, מתקן ברמת אבטחה עליונה, הנמצא בימים אלה בשלבי בנייה בירושלים

צילום: גלעד קוולרצ'יק

החברה הבת של אלביט מערכות, סייברביט, נבחרה על ידי חברת "שיכון ובינוי תשתיות"- קבוצת אריסון, לספק חליפת מערכות להגנת סייבר, עבור מתקן רם, מתקן ברמת אבטחה עליונה, הנמצא בימים אלה בשלבי בנייה בירושלים. מתקן רם ישמש מטה למשרדי הממשלה הרגישים ביותר ובהגנתו ישולבו אמצעי הגנה פיזיים והגנת סייבר על מנת להבטיח חוסן חסר תקדים מפני התקפות.

חברת Deloitte שביצעה ניתוח סיכונים מקיף של הרשתות התפעוליות - רשתות הOT-, וכן רשתות ה-IT, אפיינה את מרכיבי הליבה שהם קריטיים לעמידה במקרה של התקפת סייבר ובחרה  בפורטפוליו המוצרים של סייברביט כמענה המעניק הגנת סייבר אינטגרטיבית עבור הרשתות המאוחדות הללו ועומדות בדרישות להבטחת המשך פעילות תקינה של רשתות קריטיות אלו. 

"תוקפים פוטנציאליים מחפשים את החוליה החלשה ביותר בשרשרת לתקיפה, לכן חשובה להטמיע אמצעי הגנה אחידים ברשתות ה-IT וה- OT" אמר ליאור כלב, ראש Cyber Risk Services בDeloitte. "בחרנו בסייברביט הודות לעליונות הטכנולוגית של פורטפוליו המוצרים שלה ובעקבות יכולתה להעניק הגנת סייבר איטנטגרטיבית לאורכן ולרוחבן של רשתות ה-IT  וה-“OT.

עדי דר מנכ"ל חברת סייברביט אמר:" הגנה פיזית והגנת סייבר שלובות אחת בשנייה. התקפות הסייבר החמורות ביותר הן אלה אשר עוברות מזירת הסייבר לזירה הפיזית. הפרויקט הנוכחי יחד עם חברת Deloitte וקבוצת אריסון הוא הזדמנות נהדרת לשיתוף פעולה בין חברות מובילות בתחומן לבניית מתחם מאובטח הראשון מסוגו."

במתקן רם יוטמעו מערכות סייברביט הבאות:

  • EDR  - מערכת להגנת יחידות קצה המסוגלת לאתר איומים לא מוכרים וכורה, העוקפים אנטי-וירוס
  • SCADAshield – מערכת לניטור, אבטחה וויזואליזציה של רשתות תשתית קריטית.

צוות הגנת הסייבר של המתקן יוכשר במרכז אימון אשר יופעל באמצעות מאמן Cyberbit Range, פלטפורמת האימון הנפוצה ביותר בעולם לאימון יחידות סייבר  באמצעות סימולציה.

 

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Image CAPTCHA

אולי יעניין אותך גם

צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

 

שר הביטחון: "מיגון העורף בצפון לוקה בחסר באופן משמעותי"

שר הביטחון ציין כי בשנה וחצי האחרונות, פיקוד העורף ורשות החירום הלאומית (רח"ל), יחד עם ראשי הרשויות ומשרדי הממשלה, עשו קפיצת מדרגה גדולה במוכנות לחירום וכן בתחום המיגון. עם זאת, לדבריו, ללא תקציב רב- שנתי לא ניתן יהיה לממש את התכניות