מערכת ניהול לוגיסטי-תחזוקתי משודרגת תותקן במטוסי 'אדיר' F-35 בחיל האוויר

בחודש אוגוסט תותקן במערך התחזוקה של  מטוסי F-35 בטייסת ה'אדירים' בנבטים גרסה חדשה, משופרת ומשודרגת של מערכת ALIS, מערכת התחזוקה וניהול המנועים של מטוסי החמקן

בחודש אוגוסט תותקן במערך התחזוקה של  מטוסי F-35 בטייסת ה'אדירים' בנבטים גרסה חדשה, משופרת ומשודרגת של מערכת ALIS, מערכת התחזוקה וניהול המנועים של מטוסי החמקן.

ALIS - AUTOMATIC LOGISTIC INFORMATION SYSTEM היא ייחודית במטוסי  דור 5, המערכת הלוגיסטית שבעזרתה מנהלים את צי מטוסי F-35, את פעולת המנוע וכוח ההנעה, כל המידע על המנועים ומידע על פעולות אחזקה ותמיכה שוטפות.

המערכת המשודרגת ALIS 2.0.2., שהוכנה בחברת לוקהיד מרטין יצרנית המטוס, תותקן בכל מטוסי החמקן בחיל האוויר האמריקני ובמטוסים של חיל הנחתים, ובמקביל גם במטוסי 'אדיר' בבסיס נבטים. המערכת תורמת להגדלת זמינות המטוסים, ובמקביל תורמת להפחתת עלויות תחזוקה. מערכת ALIS פועלת ביותר מ-20 אחרים בארה"ב ועד כה תמיכה בביצועיהן של יותר מ-90 אלף שעות טיסה במטוסי F-35 של זרועות הצבא האמריקני וחילות אוויר זרים.

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Image CAPTCHA

אולי יעניין אותך גם

bigstockphoto

רשות החדשנות תתמוך בפרוייקטי קוד פתוח

צחי שנרך, סגן מנהל רשות החדשנות וראש המערך הטכנולוגי אמר כי המהלך מדגים מחד את היכולת של המערך הטכנולוגי ברשות החדשנות לחוש, להציף ולנתח את השינויים בצרכים של התעשייה הישראלית כתוצאה מהאינטראקציה ההדוקה איתה, ומאידך לעשות שימוש בגמישות שנוצרה עם המעבר לרשות החדשנות לפני כשנה, בכדי להשפיע ולשנות מדיניות וכללים שהיו נהוגים במשך שנים כה ארוכות בלשכת המדען הראשי