הסכם שיתוף פעולה ראשון מסוגו: אוניברסיטת בן גוריון מישראל ואוניברסיטת NTU מסינגפור

אוניברסיטת בן גוריון מהנגב ואוניברסיטת NTU מסינגפור חתמו על הסכם שיתוף פעולה נרחב, שיתמקד בתחום הסייבר, במהלך כנס סייברטק סינגפור 

הסכם שיתוף הפעולה נחתם במהלך כנס סייברטק סינגפור השבוע, במעמד נשיאת אוניברסיטת בן גוריון, פרופסור רבקה כרמי, ראשי האוניברסיטה הסינגפורית, שר האנרגיה הישראלי ד"ר יובל שטייניץ ושגרירת ישראל בסינגפור, יעל רובינשטיין.

בין ישראל לסינגפור יש הסכם מסגרת רחב לשיתוף פעולה בתחום הסייבר, שמהווה בסיס להסכמים בין גופים וארגונים.

אוניברסיטת בן גוריון נחשבת מובילה עולמית בתחום הסייבר וגם האוניברסיטה הסינגפורית חונכת מרכז מחקר מרכזי בתחום הסייבר.

ההסכם שנחתם ביום שלישי קובע כי יתבצעו מחקרים משותפים במימון משותף של שני הגופים, בהובלת פרופ' יובל אלוביץ מאוניברסיטת בן גוריון ופרופסור  טמביפלי סרי מסינגפור.

 בלי קשר חתמה באחרונה האוניברסיטה מסינגפור על הסכם שיתוף פעולה עם חברת רפאל מישראל,

פרופ' לים יונג, סגן הנשיא למחקר של האוניברסיטה אמר בסייברטק כי האוניברסיטה שמה לה למטרה להוביל את מחקר הסייבר וליצור קשר הדוק בין המחקר לתעשייה. פרופ רבקה כרמי הציגה בפני משתתפי הכנס מאסיה את המודל הייחודי של "אקו-סיסטם" לתחום הסייבר בבאר שבע, שכולל את האקדמיה, הצבא והתעשייה.

 

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Image CAPTCHA

אולי יעניין אותך גם

הפגנה באיראן (צילום: AP)

גנרל אמריקאי: "פעילות איראנית מוגברת בתחומי הסייבר והתעמולה"

מפקד פיקוד המרכז של צבא ארה"ב אמר בכנס כי "אנו חוזים בימים אלו בשימוש המוגבר שעושה איראן ביכולות סייבר שלה כדי לשבש את תכני המידע. בכך אנו רואים את עיקר ההשפעה של איראן בתחום התקשורת, המידע והתעמולה – יכולתם לנצל את סביבת הסייבר כדי לשבש מידע ולהפיץ תעמולה"