החידושים של רפאל בתערוכת ADEX 2016 בבאקו

הביתן של רפאל בתערוכת ADEX 2016 הנערכת בימים אלו בבאקו שבאזרבייג'ן, משקף למעשה את הקשרים ושיתוף הפעולה המסחרי כיום והעתידי בין החברה ובין אזרבייג'ן

בביתנה, מציגה רפאל את המערכות הבאות: משפחת טילי "ספייק" הכוללת 4 טילים לטווחים שונים: Spike SR עד לטווח של 1.5 ק"מ, המוצג זה לראשונה באזרבייג'ן; Spike LR עד לטווח של 4 ק"מ; Spike ER עד לטווח של 8 ק"מ וה-Spike NLOS עד לטווח של 25 ק"מ. טיל ה- Spike NLOS הנו טיל אלקטרו-אופטי מותאם באזרבייג'ן לנשיאה ע"ג מסוקים. טילים אלו כבר הוכיחו את עצמם בעימות שהתרחש באפריל 2016 בנגורנו קאראבך.

כמו-כן מוצג בתערוכה מסוק הנושא עליו טילי ER ו-NLOS. הגנה אווירית: המערכות המוצגות הן Spider, MR ו-SR, מערכת MI for CAD שהנה מערכת שליטה ובקרה במערכות הגנ"א. בפעם הראשונה מוצגת באזרבייג'ן מערכת הגנה בפני רחפנים ה-DroneDome.

אוויר ומודיעין: מוצגים 2 פודי אוויר ומודיעין – ה-Reccelite שהנה מערכת פוד מודיעין אופטית למטרות איסוף מודיעין ממטוסים קלים וה-Lighting שהנה מערכת פוד ניווט והנחיית חימוש על כל סוגי מטוסי הקרב ונחשבת לאחד הפודים הנפוצים בעולם. כל אלו מתחברים למרכז שליטה ומודיעין הנקרא Imilite. כמו כן מוצג גם חימוש Spice 1000, חימוש אלקטרו-אופטי למטוסי קרב, כאשר בתערוכה מוצג חימוש המיועד למטוס סוחוי 25.

עמדת נשק נשלטת מרחוק בשם Samson משולבת טילי ספייק, שכבר מותקנת באזרבייג'ן על רכבים שונים.

 

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Image CAPTCHA