החידושים בביתן התעשייה האווירית בתערוכת ADEX 2016 בבאקו

התעשייה האווירית הישראלית מציגה בביתן שלה בתערוכת ADEX 2016 הנערכת בימים אלו בבאקו שבאזרבייג'ן את המערכות  והמוצרים מתוצרתה הנמצאים והמיועדים לשוק האזרי

בלב התצוגה עומד נושא ההנה האווירית היבשתית נגד מטוסים הנמצא בימים אלו בתהליך של דיאלוג בין החברה ובין האזרים והחברה מציגה את טיל ה-LORA, טיל בליסטי לטווחים של מאות קילומטרים מונחה GPS לטובת הארטילריה.

תחום שאליו נכנסה התעשייה בכל כוחה באזרבייג'ן הינו תחום הגנת החופים והמים הכלכליים שבהם נמצאים תשתיות קריטיות של המדינה. האזרים הבינו כי עליהם להגן על תשתיות אלו משום הגידול באיומים עליהם והתעשייה מציעה להם מענה לכך. חליפת ההגנה כוללת הגנת אסדות, נמלים, שו"ב ימי וכן אמל"ח לכלי שייט. בביתן ניתן לראות את ה"הארון", מל"ט להגנה ימית עם כל מעטפת האמצעים שניתן לשים עליו.

תחום נוסף המוצג בתערוכה הינו הרחבת מגוון ה"משוטטים". לאזרבייג'ן יכולת מסוימת והתעשייה האווירית מרחיבה אותה עם אמצעים נוספים כדוגמת "רותם" ו-"ברק ירוק".

 

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Image CAPTCHA

אולי יעניין אותך גם

צילום: חברת Recover

IWA 2018: קו מוצרים חדש מבית Recover

החברה חשפה קו אביזרים חדש למשפחת אקדחי גלוק. קו זה כולל קליפים/מתפסים למחסניות, עזר דריכה למחלקים ומסילות "פיקטיני" לאקדחי גלוק ללא מסילות. סיקור מיוחד מתערוכת IWA 2018